u-remote

 

Otomasyon sisteminizi daha verimli ve basit hale getirmek istermiydiniz

 

u-remote ile performansınızı maksimum seviyeye taşıyın
Let's connect

 

 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 

 

Tamamıyla müşteri ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda geliştirilmiş olan IP 20 standartına sahip remote I/O
sistemimiz u –remote; Hızlı ve Pratik kurulum, sistemin güvenli şekilde başlatılması, sistem arızası sebepli duruşları minimize etmek açısından uygulamalara yönelik tam uyumlu çözümler sunarak verimliliği ve performansı arttırmaktadır.


İnce modül dizaynı ve modül beslemelerinde daha az besleme modülüne ihtiyaç duyan teknolojisi ile pano içinde az yer kaplayarak pano tasarımlarınızı küçültmektedir. Aynı zamanda el aleti gerekmeksizin kurulum imkanı sunan pratik modül yapısına web server üzerinden bağlanarak sistem kontrolü, kurulumu ve force özelliği ile sistemin test edilerek güvenli başlatılması konusunda kullanıcısa avantajlar sunmakta, hem pano hem makina tarafındaki kurulum sürelerini minimize etmektedir. Modüller üzerinde ve kanal girişlerinde bulunan durum gösterge LED’leri ile hata tespitini kolaylaştırarak servis sürelerini kısaltmaktadır.

Bahsedilen bu özelliklerin yanında daha bir çok akılcı tasarım ve teknolojiler ile donatılmış u-remote, kullanıcısına operasyondan planlamaya makine ve sistemlerini daha şeffaf bir yapıya taşıyarak yüksek performansı daha sadeleştirlmiş şekilde sunmaktadır.