Asfora Plus

Schneider Electric, yeni ‘Asfora Plus’ serisi anahtar ve prizleriyle evinizin dekorasyonuna renk katıyor. Güvenliğin en üst düzeyde tutulduğu yeni ‘Asfora Plus’ serisi, 4 farklı renk seçeneği ve kendi konseptini yaratma fırsatı sunmasıyla dikkat çekiyor.

Enerji yönetiminde global bir uzman olan Schneider Electric, dört renk alternatifi ve dikkat çeken tasarımıyla, mekanlarınızın dekorasyonuna farklı bir dokunuş katacak ‘Asfora Plus’ anahtar ve priz serisini sundu.

 


 

Bronz, çelik, antrasit ve alüminyum gibi dört göz alıcı renk seçeneğine sahip olan Asfora Plus, farklı renklerdeki çerçeve ve tuş mekanizmalarının kombinasyon özelliği sayesinde, evinizin dekorasyonuyla arzuladığınız uyumu sağlamanıza olanak veriyor.

Kolay montaj ve maksimum güvenlik…

Asfora Plus yaşam alanlarına, dış etkenlere karşı dayanıklı, solmayan, çizilmeyen üst yüzeyi ile değer katarken sedefli görünümüyle gözalıcı bir şıklık getiriyor . Ayrıca ‘Asfora Plus’, kolay montaj edilebilir yapısıyla, mekanizmasının arka kısmında yer alan bağlantı şeması sayesinde hatasız ve en kolay kablo bağlantısını sağlıyor. Kolay tutulabilen ve kullanılabilen kablo mandalları sayesinde, kablo takma ve çıkarma işlemleri daha hızlı gerçekleşiyor.

Güvenliğin en üst seviyede tutulduğu ‘Asfora Plus’ serisi, huni şeklindeki kablo terminal girişleri ve kabloları doğrudan terminale yönlendirecek özgün tasarımıyla kısa devre ve elektrik şoku riskini de en aza indiriyor.