Hakkımızda"Ne Enerji olmadan yaşayabiliriz, ne de Doğa olmadan. O yüzden size doğa dostu enerji çözümleri sunuyoruz."

 

ARDA MAKİNA & ELEKTRİK; 1990 yılından bu yana Fabrika Otomasyonu ( Fabrika İçi Ag Panoları, Kompanzasyon Panoları ve     Otomasyon Çözümleri), Makine Otomasyonu ( Plc, Ekran, Hız Kontrol, Servo Sistemleri), Pano İçi Ag Malzemeleri, son kullanıcılara doğru ürün seçimi, satılan ürünlerin satış sonrası teknik desteği ve bu süreçte kullanılan tamamlayıcı malzemelerin satışı konusunda hizmet vermektedir.


Bugün ise 2 şubesi, toplam 2000 metrekare kapalı alanı, 35.000 kalem ürün çeşidi,  5 mühendisi, 6 teknikeri toplam 35 kişilik uzman kadrosuyla müşterilerine hizmet vermektedir.


ARDA MAKİNA & ELEKTRİK, Müşterilerine en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmak için, küresel pazarda kabul görmüş olan markaların distribütörlüğünü ve bayiliğini yapmaktadır.  Master kontroller grubunda Dünya Lideri GESSMANN, Lokal Emniyet ve Bant Kaydı Şalterleri konusunda tek yerli üretici olan ADIMSAN’ın Türkiye distribütörüdür.


Elektrik ve Otomasyon ürünlerinde sektöre yön veren SCHNEIDER, WEIDMULLER ve OMRON, Kablo grubunda ise zengin bir ürün grubuna sahip olan ÜNTEL ve ERSE markalarının bayiliğini yapmaktadır.

 

Satış, pazarlama, otomasyon çözümleri, satış öncesi ve sonrası teknik destek hizmetlerini;  güçlü stok ve hızlı sevkiyat farkıyla sunan ARDA MAKİNA & ELEKTRİK, alanında Türkiye’nin en iyi firmaları arasında yer almaktadır.