Hakkımızda“Enerji olmadan ya da Doğa olmadan yaşayabiliriz. Bu yüzden size çevre dostu enerji çözümleri sunuyoruz.”

 

ARDA MAKİNE VE ELEKTRİK; 1990'dan beri Fabrika Otomasyonu (Ev İçi Ag Panelleri, Kompanzasyon Panelleri ve Otomasyon Çözümleri), Makine Otomasyonu (Plc, Ekran, Hız Kontrolü, Servo Sistemler), Panel İçi Ag Malzemeler, son kullanıcıları doğru ürünü seçmek için, Satılan ürünlerin satış sonrası teknik desteği ve bu süreçte kullanılan tamamlayıcı malzemelerin satışı.


Bugün 2 şubesi, 2000 m2 kapalı alanı, 35.000 adet ürün tipi, 5 mühendis ve 6 teknisyeni ile müşterilerine hizmet vermektedir.


ARDA MAKİNA & ELEKTRİK, müşterilerine en iyi ve en kaliteli hizmeti verebilmek için dünya pazarında kabul gören markaları dağıtır ve dağıtır. Master'da Dünya Lideri, yerel Polis ve Teyp Kayıt Anahtarları'nın Türkiye'deki dağıtımcısı olan tek yerli üretici olan GESSMANN grubunu kontrol ediyor.


Elektrik ve Otomasyon ürünlerinde sektörü yönlendiren SCHNEIDER, WEIDMULLER ve OMRON, Kablo grubunda zengin bir ürün grubuna sahip olan ÜNTEL ve ERSE markalarının bayileridir.

 

Satış, pazarlama, otomasyon çözümleri, satış öncesi ve satış sonrası teknik destek hizmetleri; Güçlü stok ve hızlı sevkiyat imkanı sunan ART MACHINERY & ELECTRIC fark, Türkiye bölgesindeki en iyi şirketler arasındadır.